Zara Bayiliği Almak İçin Aranan Şartlar
Dünyaca tanınan bir marka olan Zara 60’dan fazla Ülkede 850’den fazla mağazası ile hizmet vermekte, sizde bu bayilerden birisi olmak istiyorsanız konumuzun devamını okuyabilirsiniz.

Hem bay ve hemde bayanlara hizmet veren giyim mağazası Zara klasik ve özgün tasarımlar ile her yıl adından söz ettirebilen bir firma, bayilik vermeye devam ediyor.

Zara bayiliği almak için aranan şartlar

Bu iş için ortalama 30.000 dolar maliyet harcamak, 80.000 doları ekipman, mobilya ve demirbaşlar için gerekli olan miktardır. Telif ücreti içinse yaklaşık olarak 50.000 dolar ödemelisiniz. Elde edeceğiniz toplam gelirin %3 lük bir kısmını reklam ve tanıtım hizmetleri için ayırmalısınız. Başlangıç olarak ödemeniz gereken ücretler bu şekilde zaten adını kanıtlamış bir firma olduğundan kısa sürede bu iş için harcadığınız parayı çıkartabilirsiniz. Benimde sık sık ziyaret ettiğim firmalar arasında olan Zara özellikle takım elbise modelleri ile en çok beğendiğim firmalardan bir tanesi. Bu iş için başlangıç olarak 200.000 Dolarınız olması gerekmektedir. Diğer sektörlere göre biraz büyük bir tutar olabilir ama buna değer…

Bir önceki yazımız olan Evde Balık Üretip Satmak başlıklı makalemizde Evde Balık Üretip Satma, Evde Balık Üretip Satmak ve Evde Balık Üretmek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir