Yazın Buz Satmak

Yaz aylarının gelmesiyle herkesin ortak derdi sıcaklık oluyor. Dört mevsimin tam olarak yaşandığı ülkemizde yaz ayları sıcaklık değeri olarak çok yüksek değerlere ulaşmasa da üç tarafı denizlerle çevrili bir ülke olmamız sebebiyle yüksek nem oranına sahip coğrafyamızda hissedilebilir sıcaklık değerleri oldukça yüksektir.

Yaz aylarının gelmesiyle buz satışları da artış göstermekte. Özellikle turizm bölgelerinde buza olan talep daha fazla. Buz şirketleri, bayiye soğutucu ve buz tedariki sağlıyor. Yatırım maliyeti ise 5 ile 20 bin TL arasında değişiyor. Örneğin günde 100 paket buz satışından 150 TL kazanç sağlayabilirsiniz.

Buz satışı yapmak istiyorsanız bayilik alabileceğiniz Ege Bölgesinde bir firmanın iletişim bilgilerini sizinle paylaşıyoruz.

Foça Buz

Bayilik paketinin içeriğinde Soğutucu kasa ve buz saklama kapları firma tarafından veriliyor. Ayrıca buz tedariki de yapıyor.
İş için uygun bölge sahil kesimleri.
Bayilik verilen şehirler arasında Antalya, Aydın, Manisa ve İzmir bulunuyor.

Gıda sektöründe olan firmalara öncelik verilirken yatırım maliyeti 5 ile 6 bin TL arasında.
Günde 100 paket buz satışından %50’si kar marjı olarak 150 TL kazanç elde edebilirsiniz.
Telefon : 0232 486 50 30

Bir önceki yazımız olan Little Caesars Bayiliği Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde bayilik ve franchising, iş ve little caesars bayilik şartları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*