Son yıllarda artık musluk suların içilememesi probleminin başlamasının ardından insanlar her ne kadar damacana suya yüklenmiş olsalar da bunun da pahalı ve külfetli oluşu nedeniyle artık su arıtma cihazlarının popüler olma dönemi başladı.

Biz de bu konumuzda son dönemde epey adından söz ettiren WaterBox adlı su arıtma cihazı firmasının bayilik konusundaki yazısını sizinle paylaşıyoruz.

* Firmamız daha iyi hizmet verebilmek için zincir mağaza satış sistemi yerine, müşteri mekanında içme suyu ve Waterbox teknolojisi hakkında tanıtım, test ve keşiflerin yapıldığı toplantılı satış sistemini (party selling system) benimsemiştir. Bu doğrultuda ürün uzmanlarından oluşan kendi tanıtım organizasyonuyla satış faaliyetlerini sürdürmektedir. Waterbox tanıtım sisteminde müşteri ürüne değil, ürün müşteriye gider. Bu sayede sadece görerek değil, dokunarak, çalıştırarak hatta belirli bir süre kullanarak satın almaya karar verilir.

Memnuniyetinin en üst düzeyde tutulduğu bu sistemde müşteriler ihtiyaçları olduğu anda arayıp yardım alabilecekleri hatta çağırabilecekleri bir ürün uzmanına sahip olurlar. Organizasyon, ürünler konusunda uzman Tanıtım Görevlileri, Menajerler ve Koordinatörlerden oluşur. Asıl faaliyet Waterbox tanıtımı yapmaktır. Satış yapılmaz, sipariş alınır.

Bize Kimler Katılabilir?

İnsan ilişkileri konusunda kendisini başarılı bulan, verilen eğitimleri öğrenip uygulayabilen herkes organizasyona katılma şansına sahiptir.

Sermaye ihtiyacı yoktur. Kişiler çalışma saatlerini kendileri belirler. Sipariş aldıkları ürünler üzerinden prim kazanırlar.
Ev hanımları, emekliler, memurlar, esnaflar, mühendisler, öğretmenler, hemşireler, her yaştan her meslekten kişilerin bulunduğu Waterbox tanıtım organizasyonu benzersiz bir çalışma ortamı sunmaktadır.

Genel Merkez :
Örnek San. 363 Sk. No:10 Ostim/Ankara

TEL : 0 312 385 09 90
FAKS : 0 312 385 15 13
E-POSTA : info@waterbox.com.tr

Bir önceki yazımız olan Tatlıses Çiğköfte Bayiliği Almak başlıklı makalemizde 5 bin tl ile iş, bayilik ve franchising ve çiğköfte bayilik şartları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir