Tuğba Kuruyemiş Bayilik Şartları

Türkiye’nin en büyük kuruyemiş markalarından biri olan Tuğba Kuruyemiş gerek kalitesi gerek bilinirliği ile sektörünün lider firması konumundadır. Her zaman taze çerezleriyle ve alışverişten sonra ikram edilen ücretsiz kahvesiyle bambaşka özgün bir konsepte sahip olan bu firmanın bayiliğini siz de alabilirsiniz.

Tuğba Kuruyemiş Bayilik Bilgileri

Marmara, Ege, Akdeniz ve İç Anadolu bölgelerindeki 44 il ve ilçede bulunan mağazalarımızda 400’e yakın personel istihdam etmekte olan Tuğba Kuruyemiş’in yatırımları mağaza sayısını arttırma yönünde devam etmektedir. Hedef Türkiye’nin dört bir yanına ve yurtdışına kuruyemiş ve güleryüz götürmek olan firmanın bayiliğini almak isterseniz yazımıza devam edelim.

Tuğba Kuruyemiş Bayilik Veriyor mu?

Tuğba Kuruyemiş bayilik ile iligili resmi sitesinde herhangi bir ibare bulunmamaktadır. Tuğba Kuruyemiş bayilik almak isteyenlerin aşağıdaki iletişim bilgilerinden Tuğba Kuruyemiş bayilik verip vermediğini öğrenebilirsiniz. Toptan kuruyemiş almak için firma ile iletişime geçiniz.

İletişim Bilgileri

Adres : Kardeşköy / AYDIN
Telefon : 0256 244 01 62
Faks : 0256 244 00 24
E-mail : info@tugbakuruyemis.com.tr

Bir önceki yazımız olan Waterbox Bayiliği İle Siz de Kazanın başlıklı makalemizde bayilik ve franchising, waterbox bayiliği 2014 ve waterbox bayilik şartları hakkında bilgiler verilmektedir.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*