Potansiyeli büyük, özel ve teknik deneyim gerektiren güzel bir iş fikri tente temizliği.

Çok düşük miktarda bir yatırımla, hızlı geri kotarabileceğiniz sermaye ile riske girmeden güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Tam veya yarı zamanlı çalışma saatleri ile henüz az rekabeti olan sınırsız piyasa talebiyle karşılaşabilme durumunuz ve hatta franchising olanakları sunabileceğiniz mükemmel potansiyeli olan çok cazip farklı bir iş fikri.

Tente temizlik hizmetini başlatmak için girişimci adayımız işletmeleri ziyaret ederek, iş sahipleri ile görüşerek temizlik ve bakımla ilgili servis hizmeti vereceğinizi ve tentelerini düzenli olarak temizleyeceğini anlatır. Böylece günde on yere sunum yapıp iki yeri bağladığı ve sonra da bir aylık sürede kırk yeni müşteri hedef koyup programına ciddi şekilde devam ettiği takdirde kendine yepyeni bir iş üretmiş olabilir.

İş İçin Gerekli Malzemeler

Basınç yıkama makinesi, yumuşak fırçalar, sıcak su, sıvı temizlik deterjanı ve türevleri, bir merdiven, leke çıkarıcı süngerler.

Özel lekeler için ise konu üzerinde çalışma yapmanız gerekiyor. Kumaş ve branda çeşitlerinde kullanacağınız kimyasalları yurtdışından alabilir veya ülkemizdeki kimyasallar ile deneyip çözüme ulaştırabilirsiniz.

Bu konuda size ‘awningcleaning’ adlı web sitedeki ürünleri de incelemenizi tavsiye edeceğiz.

Türkiye’de boş olan bu pazarı yaklaşan yaz sezonunda siz girişimcilerin değerlendirmesi dileğiyle.

Bir önceki yazımız olan Vitamin Bar Standı Açmak başlıklı makalemizde iş, iş fikirleri ve vitamin bar 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir