Resimde gördüğünüz Vespa Scooter yurt dışından sallanan atlara farklı bir bakış açısı olarak düşünülmüş. İş fikirleri düşünürken yurt dışındaki ürünleri görmezden gelmemek gerektiği ortada.

Bu ürün fiberglas ve metal birleşiminden oluşmuş ve koltuk için suni deri kullanılmış. Çocuklar için gerçekten eğlenceli bir ürün daha farklı fikirlerle ve tasarımlarla bu tarz ürünler üreterek iyi bir iş fikri oluşturabilirsiniz.

Son iki üç yıldır AVM’lerin açık yürüyüş alanlarında görmeye başladığımız bu sallanan at oyuncakları Sahibinden sitesi üzerinden görüp inceleyebilirsiniz. Toplu şekilde alıp kiralayabileceğiniz gibi kendi işletmenizi de AVM içinde anlaşarak oluşturabilirsiniz.

Çocuk ürünlerinin sektörde kar payının yüksek olduğunu da düşünürsek denemeye değer bir iş olduğunu özellikle yaz tatili gelmesiyle insanların AVM’lerde ve turistik bölgelerde oldukça fazla vakit geçireceğini düşünürsek eli çabuk tutmakta fayda var.

Bir önceki yazımız olan Outdoor Reklamcılık Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde gençler için ek gelir, hareketli reklamcılık ve iş hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir