Starbucks Bayilik Şartları

Starbucks’ın sahibi Schultz’un kahve dükkanı olmanın yanında, insanların evlerinden sonra rahat edebilecekleri 3. bir adres olmaktı. Kahve ve kahve kültürü denince akla ilk gelen Starbucks bugün, 50 ülkede 15.000’in üzerinde şubesiyle dev bir şirket.

Starbucks’ın en bilindik özelliklerinden biri de kahvenin yanında istediğiniz kadar vakit geçirebileceğiniz özgür yerler olması. Hemen her şehrin merkezinde ya da alışveriş merkezinde bulunuyor olması özellikle gençlerin tercih sebebi. Bir de sevdiğiniz kahve çeşidini farklı bir şehirde dahi içerken aynı tadı alabiliyor olmanız.

Siz de bu meşhur zincirin halkalarından biri olmak istiyor olabilirsiniz. Web sitelerinden alıntı yaparak sorumuza cevap verelim.

Starbucks Coffee, uluslararası çalışmalarında her ülke ya da bölge için belirli gruplar ile ortaklık kurarak ya da kendi yapılanmasını gerçekleştirerek hareket etmektedir.

Starbucks Coffee Türkiye’deki tüm operasyonu için Shaya Grubu’nu ortağı olarak seçmiştir. Türkiye’de şu anda faaliyet göstermekte olan tüm Starbucks Coffee mağazaları Shaya Kahve tarafından açılmakta ve işletilmektedir. Gelecek dönemlerde İstanbul içinde ve dışında açılacak yeni Starbucks Coffee mağazaları da Shaya Kahve tarafından açılacak ve işletilecektir, bu yetkinin paylaşılması ya da devredilmesi söz konusu olmamaktadır.

Yani özetleyecek olursak Starbucks bayiliği şu an için olası gözükmüyor. Yine de şehrinizde veya ilçenizde kurulması konusunda iddialıysanız projenizi Shaya Grubu’na sunabilir ve fikrinizin değerlendirilmesini talep edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çubukta Patates Standı Açmak başlıklı makalemizde bayilik ve franchising, çubukta patates bayiliği ve çubukta patates standı hakkında bilgiler verilmektedir.

3 yorum

  1. DENİZLİ’NİN İŞLEK VE ELİT SEMTİNDE İSTENİLEN METRE KARELERE UYGUN İŞLETMEMİZDE STARBUCKS FRANCHİSE HİZMETİ VERMEK İSTİYORUZ.
    LÜTFEN İLETİŞİME GEÇER MİSİNİZ?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*