Makale Yazarak Para Kazanmak

Para kazanmanın bir çok yöntemi bulunmakta. Bunlardan biri kafiyeli ve anlamlı sözleri bir araya getirebiliyorsanız şiir yazarak para kazanabilirsiniz. Bir çok dalda harman yapıp karışık bir şekilde toplama da yapabilirsiniz. Yada tek konu üzerinde kendinizi geliştirerek o konu üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Size para kazandıracak aşama, şiirlerinizle birlikte tanınmaya ve sevilmeye başladığınız nokta olacaktır. Budan sonra yapmanız gereken, ücretli e-kitap platformlarından kitap olarak şiirlerinizi satmak yada herhangi bir sponsor aracılığıyla yayınevlerinden kitabınızı çıkartmak.

Şimdiden işleriniz rast gitsin dileklerimizi iletiyoruz, bir desteğe ihtiyacınız olursa yorum kısmından bize yazabilirsiniz. Böylelikle ilgili kişilere yorumunuz ulaşabilir. İyi günler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Cte Sözleşmeli Personel Alımı 2017 başlıklı makalemizde cte 1218 sözleşmeli personel alım ilanı, cte sözleşmeli personel alımı ve cte sözleşmeli personel maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Soru sor! “Şiir Yazarak Para Kazanmak”

  1. İyi günler ben 2015 2016 ve 2017 yılları arasında 250 adet şiir yazmıştım. Çevremdeki insanlar şiirlerimin güzel ve düzgün yazıldığını okuyanların sevdiği tarzda olduğunu söyledi fakat bu şiirler acaba kitap olarak veya başka şekilde paraya çevrilme olanağı var mıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir