Pinterest ile Para Kazanmak
Sosyal sitelerin artması ile birlikte yeni iş imkanları da doğdu peki ama Pinterest ile nasıl para kazanılır diye soruyorsanız işte cevabı
Pinterest fotoğraf paylaşım ve sosyal bir site olmasına rağmen siz bunu bir iş fikrine dönüştürerek kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Pinterest ile 3 para kazanma yolu

1. Kendinize bir amaç edenin ve bu amaç doğrultusunda paylaşımlar yaparak hayran kitlenizi günden güne artırabilir Tutkunuzun peşinden giderek takipçi kazanabilirsiniz.Fotoğraf çekip paylaşmayı seviyorsanız gün içerisinde yakaladığınız anları paylaşarak kısa sürede popüler olabilirsiniz. Takipçi sayınız .çoğaldığında size reklam verecek insanlar kendiliğinden gelecektir.

2. Tanıtımını yaparak para kazanın

1.ci maddemizde de belirttiğimiz gibi hayran kitlenizi yakaladıktan sonra bazı ürünlerin tanıtımını yaparak gelir elde edebilirsiniz. Günümüzde reklama ayrılan bütçeler oldukça yüksek durumda.

3. Satış ortağı şirketin ürünlerini tanıtın

Bir çok şirket satış ortaklığı anlaşması yaparak gönderdiğiniz üye ve de müşteri sayısına göre size ödeme yapmakta reklamını yaptığınız firmaya sağladınız fayda kadar sizde gelir elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Böcek İlaçlama Şirketi Kurmak başlıklı makalemizde Böcek İlaçlama, Böcek İlaçlama Şirketi Kurmak ve Böcek İlaçlama Şirketi nasıl açılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Soru sor! “Pinterest ile Para Kazanmak”

  1. Merhabalar yaklaşık olarak 300 takicim yapr ve panoların giyim yemek ve alışveriş üzerine bu şekilde para kazanmak mümkün mü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir