Pastane Açmak

Girişimcilik

"Pastane Açmak" yazısı 18 Haziran 2015 tarihinde ayse tarafından yazıldı.

1

Pastane Açmak
Pastane açmak tecrübeli olanlara göre bile oldukça zorlu bir iştir. Unlu mamüllerin kar marjları nispeten düşük eğilimdedir. Benzin ve malların fiyatlarına bağlı olarak kullanılacak malzemelerde dalgalanmalar olur. Buna göre ayarlamaları yapmanız gereklidir. Dükkan yeri: Öncelikli hedeflerinizden biri açacağınız pastenenizin yeri olmalıdır. Pastanenizin yeri açacağınız pastanenin türüne göre değişecektir ve bulduğunuz dükkân yerinin özel ihtiyaçlarınızı karşılaması gerekir. Örneğin dükkan önünde camekanı olan bir pastane açmayı düşünüyorsanız yaya trafiğin yoğun olduğu bölgelerde yer bulmalısınız.

Başlangıç tarihi: Pastanenizin açılışı için belirli bir tarih belirlemek sadece bu olayı kafanızda daha gerçekçi hale getirmez aynı zamanda belirlenen güne uymanız sizin için hem hazırlayıcı hem motive edici olacaktır. Açılışa yönelik hazırlıkları bu süre zarfında tamamlayabilirsiniz. Örneğin bugünlerde trendde olan mini cupcakeleri davetlilere bedava sunun veya indirimler yapın. Kar Bir zaman periyodunda kendinize hedef koyun.Veya amaçlarınızı belli satış rakamlarına ulaşmak için belirleyin.

Pastane Açma Maliyeti
Pastane açmanın maliyeti her şehre,konuma ve büyüklüğe göre değişkenlik gösterir ve bu değer 40.000- 100.000 TL arasında değişmektedir.

Bir önceki yazımız olan Bebek Giyim Mağazası Açmak başlıklı makalemizde Bebek Giyim Mağazası, Bebek Giyim Mağazası Açmak ve iş fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Pastane Açmak Yorumları

  1. mustafa kayar

    BU İŞDE PARA VAR BU İŞE PARA YATIRAN KAZANIYOR GELİN SİZDE BİZE KATILIN
    HAYALİNİZDEKİ KÖYÜ BİZ KURDUK SİZDE BİZE BÜTÇENİZ ÖLÇÜSÜNDE KATILIN. PARANIZ YOKSA GÖNÜLLÜ KATILIN MEMURUN EMEKLİNİN İŞÇİNİN ESNAFIN SANAYİCİNİN HAYALİNDEKİ KÖYÜ BİZ KURDUK SİZDE HELALİNDEN TARIMDAN AZ PARAYLA ÇOK PARA KAZANMAK İSTERMISINIZ ? İSTER BİR ERKEK DANAYLA İSTER BİN ERKEK DANAYLA ÜLKÜ EKO TARIM ÇİFTLİĞİNE KATILIN HELALINDEN KAZANIN HUZURLU BİR HAYAT SÜRÜN. CEVİZ DİKSEN ON SENE SONRA SANA TİCARİ ANLAMDA PARAN DÖNER MEYVE BAHÇESİ YAPSAN BEŞ SENE SONRA TİCARİ ANLAMDA PARAN DÖNER BİZİM SİSTEMDE İLK YILDA PARANIZ GERİ DÖNER 600 DÖNÜM TAPULU ARAZİMİZ 3 BİN ADET KAPAMA BADEM BAHÇEMİZ İÇİNDEN AKARSU AKAN 70 BİN DÖNÜMDE MERA HAYVANCILIĞINA UYGUN MERAMIZ VAR .facebook must19_@msn.com tell 0541 440 81 51

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Geri dön ↑