Kitle tüketiminden daha çok artık insanlar kişiye özel orijinal ürün arayışı içerisindeler. Sektör olarak daha çok giyim, dekorasyon, tasarım ürünlerinde bu ihtiyaç daha da hissedilir bir şekilde ivmesini arttırıyor. Bunlardan el işçiliği de dünyanın dört bir yanında büyüyen bir pazar konumunda. Orijinal el işçiliği üzerine web ortamındaki birçok topluluk sitesi özel el işi ürünler yaparak hizmet veriyor.

Bu konuda, Guru tarafından başlatılan çalışmada insanlara el işçiliği ile eşi benzeri olmayan eşyalar yapmasını sağlıyor. Servisi kullanabilmek için öncelikle kayıt yapmanız daha sonra yapılmasını istediğiniz ürünlerin resimlerini veya bilgilendirmeler ve örneklemeler ile aktarmanız gerekiyor. Belirli bir ücret karşılığında kargo ile ürün teslimatı sağlanıyor.

İnternet üzerinde bu tarz uygulamaları hobi olarak yapan ya da bu işi ticarete dönüştürmüş bloglar mevcut. Kendinize güveniyorsanız eğer denemenizde yarar var çünkü özel üretimin artısı daha büyüktür. Gün geçtikçe artan seri üretim ile artan standartlaşmış ürünlerden kurtulmak isteyen müşterilerin dikkatini çekecektir.

Bir önceki yazımız olan Agave Şurubu Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde agave şurubu nasıl yapılır, agave şurubu nedir ve agave şurubu satışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir