LCW Bayilik Şartları Neler?

Hazır giyim sektörünün en önemli markalarından birisi hiç şüphesiz LCW firması.

LC Waikiki firması da girişimci adaylarına bayilikler veriyor. Türkiye’de mağazacılığa yeni bir boyut kazandıran LCW, bayiliklerle daha da büyümeyi planlıyor.

Yapılan araştırmalara göre Lc Waikiki hazır giyimde başı çeken lider markalardan. 70 ilde 359 mağazası bulunan bu dev giyim firmasının, 45 yurtiçi ve 25 yurtdışı olmak üzere gelecek dönemlerde 70 mağaza açma hedefi bulunuyor.

Bu mağazaların: İstanbul, Ankara, Bursa illeri başta olmak üzere büyük illere ve LCW mağazası bulunmayan diğer küçük şehirlere açması öncelikli şartlar arasında. Bayilik bedeli ise şehre, konuma göre farklılık göstermektedir.

Mağaza büyüklüğü ise her ne kadar nüfusa göre değişkenlik gösterse de ortalama olarak 1.200 metrekaredir olma şartı aranmakta.
Ortalama yatırım tutarı ise bu işe girmeye kesin kararlıysanız: 180.000 ile 200.000-TL olarak belirlenmiş durumda.

Bir önceki yazımız olan Bardakta Fındık Standı başlıklı makalemizde bayilik ve franchising, fındık standı açmak ve iş hakkında bilgiler verilmektedir.

31 yorum

  1. selam hakkari şemdinliden özel ticaret ilçemizde markanıza ihtiycımız vardır ve bayilik almak istiyorum tarafıma dönmenizi rica eder hayırlı işler dileriz tlf 05436294845 05433109995 çok ciddiyiz ve şemdinli halkıda dört gözle beklemekte dır

  2. slm almanyadan ismal türkiyeye kesin dönüs yapip ispartanin s .karaagac ilcesinde magaza acmak istiyorum tahminen 19 bin nüfuslu bir ilce bayilik icin sartlariniz nedir irtibat kura bilecegim bir tlf yada yetkili kisilerle konusmak istiyorum telefonum bir malumat verirseniz sevinirim saygilar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*