Kendi Arabanızla Ek iş Yapın
Arabanız var ve ek iş mi arıyorsunuz işte size en güzel fikirleri araştırdık ve sizlerde şoförlük yaparak gelir elde edebilirsiniz.

Aracınızı Kiraya Verin ; Arabanız var fakat yeterince kullanmıyorsunuz ve boş boş garajınızda duruyor ise bu seçenek tam size göre aranızın  üzerine fazla düşmüyor iseniz ve kaskonuz da varsa arabanızı kiraya verebilirsiniz.
Bireysel olarak uğraşamam diyorsanız aracınızı  Araç Kiralama Filosuna aylık olarak kiraya da verebilirsiniz.
Bir kaç yıl bu şekilde gelir elde edip araç değişmeyi de düşünüyorsanız arabanızda yenilemiş olursunuz.

İş Yerine Servis Yapın ; Özellikle bunu çalıştığınız yerdeki insanlara servis yaparak ek gelir elde edebilirsiniz Aynı yere giden 5 kişi bulsanız her sabah ve akşam birlikte gitseniz bile günde 50 Tl’den haftalık 300 tl gelir elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra internet üzerinden dışarıda olup sürekli şirketler arasında gidip gelen insanlar ile tanışarak özel şoförlük yapabilirsiniz.

Firma/Şirket Şöför ; İnternet siteleri üzerindeki şirketlerin ilanlarına başvuru yaparak kendi aracınız ile çalışmak istediğinizi söyleyebilir ve daha çok ücret talep edebilirsiniz.Çünkü ülkemizdeki çoğu büyük firma (Filo)Kiralık Araç kullanır.

Bir önceki yazımız olan Evde anahtarlık yapımı başlıklı makalemizde Anahtarlık nasıl yapılır, Anahtarlık nasıl yapılır video ve evde anaharlık yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir