İşsizken nasıl kredi kartı çıkartılır?

Faydalı Bilgiler

"İşsizken nasıl kredi kartı çıkartılır?" yazısı 26 Mayıs 2015 tarihinde ayse tarafından yazıldı.

0

İşsizken nasıl kredi kartı çıkartılır?

Günümüzde kredi kartı kullanan insan sayısı günden güne artmaktadır. internet alışverişleri olsun hemen hemen her yerde ödeme yöntemi olarak hayatımıza giren kredi kartı sahip olmak eğer ilk kartınız ise ve daha önce hiç kullanmadıysanız almak biraz zor olmaktadır. Tabi ki işi olanlar maaş müşteri bankalardan istemeseler de bu kartlar çıkmaktadır. Aksine işsiz olan ve çalışmayan insanlar çıkarmaya kalktıklarından önlerinde engeller ile karşılaşmaktadırlar.
Peki ama çalışmıyor olsanız bile kredi kartı alabileceğinizi biliyormuydunuz ? Nasıl mi işte haberimizin detayı

Kredi kartı sahip olmak için iş sahibi olmak zorunlu değildir.
Başvuru yapılırken hep maaş bodrosu yada maaş miktarınız gibi konular ile maruz kalırsınız ve çalışmıyor yada özel sektörde elden maaş veren biriyle çalışıyor sanız kredi kartı çıkarmakta maaş göstererek alamazsınız. Fakat sizler için 2 yöntem mevcut birincisi

 

Başka birinin üzerinden kredi kartı çıkartmak

sizin adınıza yaptığınız başvuru olumsuz sonuçlandı ise bu yöntemi tercih edebilir bir yakınınız adına kart çıkararak onu siz kullanabilirsiniz.Güvenilir insan olmasına dikkat etmelisiniz. Ama bu seçeneği kullanırsanız eğer borcunuzu düzenli ödemeye gayret gösterin yoksa sizin gecikmeleriniz yüzünden kartın asıl sahibi madur olabilir.

Teminatlı kredi kartını deneyin

Teminatlı kredi kartı başvurularında banka sizden teminat alır vadeli bir hesabınız varsa bu hesaba kredi kartı tutarında bloke koydurarak kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde bankanızda mevduatınız var ise aynı yöntemi kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Parfüm Satarak Gelir Elde Etmek başlıklı makalemizde Parfüm, Parfüm satarak para kazanmak ve Parfüm satmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiket: , ,


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Geri dön ↑