Türkiye’de ayakkabı markalarına yönelik büyük ve katlı mağazacılığın öncülüğünü gerçekleştiren Flo Mağazaları, 2008’de 10 tane franchising verecek. Flo Mağazaları’nda bugün 6-60 yaş grubuna hitap eden 1.300’ün üzerinde ayakkabı modeli, çanta, kemer ve spor malzemelerı aksesuarları bulunuyor, Grup kendi markaları olan Polaris, Kinetix, Flogart ve Torex’in yanı sıra aralarında Dockers, Nike, Puma, Converse, Camel Active, Mexx, Pia Mia, Polarls, Hummer gibi birçok markayı tüketiciye ulaştıran “Flo Ayakkabı Alışveriş Merkezlerinin franchise’ı olmak isteyenlerden isim bedeli talep edilmiyor.
Flo Bayilik Şartları
Dekorasyon bedeli ise franchising alana ait. Dekorasyon bedeli yapılacak fizibilite çalışmalarından sonra belirleniyor ve metrekare birim fiyatları yaklaşık 350 Dolar + KDV şeklinde gerçekleşiyor. Mağaza açılışı sonrası mevcut lokasyonda kullanılabilecek olan tüm reklâm mecraları için çalışmalar da genel merkez tarafından yürütülüyor.

Bir önceki yazımız olan Sbarro Pizza Franchise Bayilik Nasıl Alınır başlıklı makalemizde pizza bayilik nasıl alınır? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir