Evden İş İmkanı İle Birlikte LR İş Ortağı Bulmak

Dünya çapında yaklaşık olarak 300.000’i aşkın satış ortağı bulunan ve her geçen gün büyümeye devam eden satış ortaklığı sistemi sayesinde sizlerde güzel gelirler elde edebilirsiniz. Bu iş fikri ile dilerseniz part-time dilerseniz ful zamanlı çalışabilirsiniz. Bu iş de ne kadar çalıştığınızdan ziyade ne kadar satış yaptığınız olduğundan bazı günler yarım saat çalışarak bile gelir elde edebilirsiniz.

Bazı öğrenciler part-time olarak bu işi yapıyor bazı ev hanımları da evlerinden bu iş fikirleri ile gelir elde etmeyi amaçlamaktadır. LR üyelik açmak ve güzel gelirler elde etmek için ufak bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Evinizde ek iş yaparak sizlerde güzel paralar kazanabilirsiniz.

LR’da Nasıl Para Kazanırız?

Hayat şartlarının her geçen gün artması ve iş imkanlarının azalması ile birlikte çoğu ev hanımı evlerine katkıda bulunmak ve eşlerinin bu yükünü birazda olsa azaltmak için evlerinden yapabileceği iş fikirleri üzerine yoğunlaşması son yıllarda oldukça artmaya başlamıştır. Bizde sizler için her zaman en iyi iş fikirlerini ve ve evlerinizden rahatça yapabileceğiniz iş fikirlerini araştırıp sunmaya devam ediyoruz. Bugünde sizler için hazırlamış olduğumuz LR yöntemi ile para kazanmak fikrini mutlaka denemelisiniz. Bu iş ile nasıl para kazanabilirim diye soruyorsanız kısaca anlatayım.

Öncelikle LR’da prim sistemine göz atalım.

12.000PW = %21 Prim

8.000PW   = %16 Prim

4.000PW   = %14  Prim

2.000PW   = %11 Prim

1.000PW    =%9   Prim

500PW       = %6 Prim

250 PW      =%3 Prim

Bu prim sistemine göre prim alacağınız için her satış sizin için çok önemli olacaktır. Hatta sizin ekibinizde yer alan aracılığınız ile üye olan kişilerden de prim alabileceksiniz.

Sizlerde LR iş ortağı bulmak ve LR’de nasıl para kazanabilirim diye merak ediyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim için

LR’da nasıl para kazanırız linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Evde Bayanlara Ek iş Fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir