Ev kadınıysanız ve ailenizin bütçesine destek sağlamak için para kazanabileceğiniz bir iş arayışındaysanız size fazla bilinmese de, çoğu yerde öğrencilerin, hatta ek işe ihtiyacı olanların ve ev kadınlarının başlıca gelir kaynağı olmuş bu iş fikrinden bahsedeceğiz.

Evlere iş veren firmalar ile evde farklı bir iş yapmak isteyen ek gelir peşindeki ev kadınları, öğrenciler… İşveren ile iş arayanları buluşturmak için açmış olduğumuz bu sitede bu konu tam size göre.

Birçok işletme, maliyetleri düşürmek için evlere iş vererek işçilik maliyetlerinden kar etmeyi istediği bilinen bir gerçek. Bunun doğal sonucu olarak da ek iş arayanlara para kazanma imkanı doğuyor.

Evlere iş veren firmalar, kuruluşlar vermek istedikleri iş hakkında bilgiler ve iletişim bilgilerini yazabilirler ve bu sayede evde ek kazanç sağlamak isteyenler ile iletişime geçebilirler. Farklı Bir İş sitesi olarak burada işverenlerle, ek iş arayan siz misafirlerimizi bir araya getirmek istiyoruz.

Hepinize Bol Kazançlar

Evlere Mandal İşi Veren Firmalar

  • 100 Kg’lık bir çuval, 1 mandal makinesi size teslim edilecek ve kg başına 10,00-TL ücret ödenecektir. İşlerimiz haftalıktır. İletişim için telefonla ulaşabilirsiniz.
  • İstanbul için Tel: 0543 748 63 26
  • Farklı Şehirler için Tel :0536 964 81 73

 

Bir önceki yazımız olan Kürdan Üretimi Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde girişimcilik, iş ve kürdan üretimi 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir