Evde Kurdela Yaparak Para Kazanmak

Ev hanımları için ev ekonomisine katkı yapma şansı sağlayacak bir iş kurdela işi. Rahatlıkla tüm ev kadınları evde çeşitli el işi örgülere vb. yatkınlığı vardır. Dolayısıyla bu iş de kadınlarımızın yapabileceği bir iş. İlk önce kurdela yapımını öğrenmekle giriş yaparak bu işe başlayabilirsiniz. Bu işi öğrenmek için il ve ilçelerin halk eğitim merkezlerinden veya belediyelerin vermiş olduğu kurslardan çok kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. Kurdela işi hem çok zevkli hemde çok kolay para kazanma yollarından bir tanesidir.

Yapmış olduğunuz kurdela işinden çeşitli ürünleri sergi, kermes, şehir festivalleri, yakın esnaf çevrenizle veya internet üzerinden çeşitli web siteleri aracılığıyla satabilirsiniz.

Kurdela satışı yapabileceğiniz web sayfaları başlıca Sahibinden.com, gittigidiyor.com, ilan.elookat.com vb. gibi güvenilir e-ticaret sitelerinden yapmış olduğunuz kurdela işlerinin satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Kurdela satışı yapmak istiyorsanuz ve kendi kuracağınız web sayfasından satışları gerçekleştirmek istiyorsanuz, örnegin handeninelinden.com gibi basit bir sayfa oluşturup kurdela işinden yapmış olduğunuz ürünleri bu şekilde biraz araştırıp kendi web sitenize sahip olarak da satabilirsiniz.

Evlere Kurdela İşi Veren Bazı Firmalar

İstanbul’da Kurdela İşi

İstanbul’un her yerine çeşitli kurdela işi verilir. Kapıdan verip kapıdan alıyoruz. Ciddi yapmak isteyenler ulaşabilir. Haftalık 1000 adet kota zorunluluğu vardır.
Tel : 0541 901 64 72

Sakarya’da Kurdela İşi

Sakarya’da eve kurdela üzerine boncuk dikimi, perde bordürü işi verilir. Kurdela üzerine boncuk dikimi de yapıyoruz. 10 kişilik grubu olanlara işi biz verip alıyoruz. İşlerimiz haftalıktır.
Mail : evlereisverilir54@hotmail.com
Tel : 0264 221 29 73

İzmir’de Kurdela İşi

İzmir’de penyelere boncuk işlemek üzere ekibine güvenen seri ve temiz iş çıkartabilecek, verilen işi aksatmadan teslim edebilecek ekip başları arayın görüşelim.
Tel : 0543 258 16 65

Bir önceki yazımız olan Evde Mandal Üretmek başlıklı makalemizde evde mandal işi, evde mandal yapmak ve girişimcilik hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*