Evde kürdan paketleme işi yaparak para kazanmak ister misiniz? Hiç şüphesiz hanımların ve beylerin kolaylıkla yapabileceği bir iştir kürdan paketleme işi. Hayatımızda yeni şeyler yaparak hem vaktimiz değerlendirebilir hem de aile ekonomimize katkıda bulunabiliriz. Aynı zamanda kürdan paketleme işini, mahalledeki komsularınızla ya da akrabalarınızla bir grup kurarak rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Bu şekilde hem vaktinizin nasıl geçtiğini anlamaz gerekli gelirinizi de elde ederek ekonominize katkıda bulunmuş olursunuz. Üstelik kürdan paketleme işi için herhangi bir yer problemi de yaşamazsınız.

Kürdan Paketleme, evinizin her yerinde kolaylıkla yapabileceğiniz bir uğraş türüdür. Eğer öğrenciyseniz ve haliyle ek gelire ihtiyacınız varsa kürdan paketleme işi tam size göre. Aylık 1000 TL ile 3000 TL arasında bir gelir elde etmeniz mümkün. Çalışıyorsanız ama ek gelire ek ise ihtiyacınız varsa, kürdan paketleme işini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.  Evde kürdan paketleme işi için harekete geçmenin tam zamanı. Bu konuyla ilgili işveren firmaları araştırarak başlayabilirsiniz işinize. Firmalar gerekli bilgileri alır ve incelemeleri yapar başvurunuzu onaylarsa, firmanın ihtiyaç durumuna göre gerekli siparişi alarak kürdan paketleme işinize başlayabilirsiniz. Size verilen işi özenli şekilde yapmanız, teslim tarihinde teslim etmeniz ya da gününden önce teslim etmiş olmanız firmaların güvenini sağlayacak ve daha çok sipariş alma imkânınız olacaktır. Ne kadar çok kürdan paketleme siparişi alırsanız, geliriniz de o kadar artacaktır. Ev hanımı iseniz, çocuğum var dışarıda herhangi bir işte çalışamıyorum diyorsanız, kürdan paketleme işini kolaylıkla düşünebilirsiniz. Yapmanız gereken size dağınık şekilde verilen kürdanları, sizden istenen sayıya göre paketlere yerleştirmektir. Tabi bu hususta kürdanların kırılıp tahrip olmamasına ve paketlerin de zarar görmemesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Paketlediğiniz kürdanların üzerine size belirtilen markaları yapıştırarak paketleme işini de tamamlamış olursunuz. Kürdan paketleme işi için firmaların da iyi şekilde araştırılması gerekmektedir. Çünkü bazı firmalar insanların iş ihtiyacını kötü yönde kullanarak dolandırıcılığa yeltenebilmektedir.

Herhangi bir dolandırıcılığa maruz kalmadan ek gelir elde etmek istiyorsanız firmanın şartlarını iyi bilmeli ve gerekli bilgileri almalısınız. Fiyat konusu sizin alacağınız siparişe göre değişse de paket başına ya da çuval başına bir fiyat belirlenerek firmayla anlaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ankara bayanlara ek iş ilanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

7 thoughts on “EVDE KÜRDAN PAKETLEME İŞİ”

  1. Isparta’da öğrenciyim ailemle bazı sorunlarım var acil işe ihtiyacım var ders saatlerim part time çalışmaya uygun değil akşamları ve haftasonları evde paketleme işi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

  2. Evde kürdan paketleme işi yapmak istiyorum.Ekip çalışması ile seri ve zamanında teslim ederim. Izmir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir