Evde Çocuk Bakarak Para Kazanmak
Çocuklara karşı vazgeçilmez bir ilginiz var ve bu işi paraya dökmek mi istiyorsunuz. Başkalarının çocuklarına bakıp para kazanabilirsiniz. Bir çok anne işinden dolayı çocuklarına bakamaz ya onları annelerine yada imkanları olanlar bakıcı tutarak bakıcıya emanet ederler. Avrupa’da bu iş biraz daha profesyonel bir şekilde yapılmakta ve bu iş için eğitim alınmaktadır.

Ülkemizde de çoğu kişi tarafından yapılan ama eğitim alanında pek bir gelişme olduğu söylenemez.
Çocuk bakımı işi son derece tecrübe isteyen bir iş olduğundan çocuk bakıp büyütmüşseniz zaten bu evreleri geçirmiş olmalısınız.Çocuk bakımı işini 2 şekilde yapabilirsiniz, kendi evinizde çocuk bakımı yapabilirsiniz yada çocuğun kendi evinde bu işi yapabilirsiniz.
Bu işi severek yapan hanımlar hem çocuk uyuduktan sonra kitap okuma ve dinlenme fırsatı buluyor hem de bu iş sayesinde gelir elde edebiliyorsunuz.

Ülkemizde erkek bakıcı yok denecek kadar azdır. Genellikle bayanlar tarafından tercih edilen ve annelerinde çocuklarını bayanlara teslim etmek istemesinden dolayı bayanlar için güzel bir iş imkanı doğmuş oldu.Belirli bir eğitim düzeyiniz varsa bu işi yaparken diğer hanımlara karşı 1-0 önde başlarsınız.

Bir önceki yazımız olan Doğru Karar Vermenin Yolları başlıklı makalemizde Doğru Karar Vermenin Yolları, Doğru Karar Vermenin Yolu ve iş fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Soru sor! “Evde Çocuk Bakarak Para Kazanmak”

  1. merhabalar müstakil evdeyim çocuk bakmak istiyorum çocuk gelişimi mezunuyum antalya kepezde oturuyorum ulasabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir