İster misiniz? Evden para kazanabileceğiniz işlerden bir tanesi de anahtarlık üretimi ve satışı. Evde anahtarlık yaparak hem boş vakitlerinizi değerlendirir hem de bu sayede ek gelir elde edebilirsiniz. Anahtarlık yapımı basit ve eğlenceli bir iştir. Hemen hemen herkes rahatlıkla anahtarlık yapım işini yapabilir. Bu işi cazip kılan, fazla bir beceri gerektirmemesi ve iyi reklam edildiği takdirde iyi bir dönüşü olacak olmasıdır. Evde anahtarlık üretimi yazımızı okuduktan sonra Youtube üzerinden ufak araştırmalarla bu iş hakkınnda daha detaylı fikir edinebilirsiniz.

Anahtarlık satışını yapmanız için evlere iş veren firmalarla irtibata geçmeniz daha geniş bir kitleye ulaşabilmeniz için faydalı bir girişim olacaktır. Bu firmalarla anlaşmanızdan sonra, yaptığınız anahtarlıklar için adet başına para kazanmaya başlayabilirsiniz. Eğer bu iş için istekliyseniz, evlere iş veren firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için aşağıda yazımıza yorum yapmanız yeterli. İhtiyaç sahibi yerler, bu yorum sayesinde sizinle iletişime geçeceklerdir.

Evde Anahtarlık Nasıl Yapılabilir?

Evden birçok çesit anahtarlık üretimi yapabilirsiniz. Baskı anahtalık, örgü anahtarlık, keçeden anahtarlık vs. istediğiniz birbirinden güzel anahtarlıklar yapmanız mümkün. Youtube üzerinden “anahtarlık nasıl yapılır” kelime grubunu aratarak örnek çalışma videolarına ulaşabilirsiniz. Bu işi evde yapmak isteyenlere faydalı örneklemeler mevcut.

Yaklaşan kış akşamlarınızı evde oturmak yerine böylece ek gelire dönüştürebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Portakal Kabuğu Kurutup Satmak başlıklı makalemizde girişimcilik, iş ve portakal kabuğu işi hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar:

3 thoughts on “Evde Anahtarlık Üretip Satmak”

  1. selamlar..evde ayakkabı bağcıklarından anahtarlk yapıyorum..taraftar anahtarlk ve rengarek 2 renkden 120cm lık 2 ayakkabı bağcından malzemelerı benden olmask sartıyla günde 70-80 adet cıkartıyorm anahtarlık halkasını takarak teslım edebılrım haftada 500-600 adet nasıl satabılırım yardımcı olurmusunuz…

  2. Evde çılgınlar gibi süs eşyaları yapıyorum .Artık kazanca dönüşsün istiyorum.
    Anahtarlık nikah şekeri vs elim yatkındır

  3. Örgü anahtarlik yapiyorum kalp ve nazar boncuğu şeklinde şuan elimde 50 adet var farklı renklerde istenilen boyutta da yapabilirim ama nasıl satılır yardımcı olur musunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir