Erikli Su Bayilik Şartları

Ülkemizde en çok tercih edilen su firmalarının başında gelen Erikli bir çok kişi tarafından tercih edilmekte ve binlerce bayisi ile tüm Türkiye’de  hizmet vermektedir. Suyun kaynağından çıkarak bayiliklere hatta marketlere kadar ulaşmasında büyük titizlikle bir çalışma sarfeden Erikli firması yeni bayilik vermeye devam ediyor. Bu yazımızda su işine girecek olanlar için Erikli bayilik şartları hakkında bilgi vereceğiz. Oldukça sağlıklı ve doğal bir suya sahip Erili su yumuşak ve tatlı bir suyu insanlara sunarak heme hemen herkesin beğenisini kazanmıştır.

Erikli Su Bayilik Şartları

Öncelikle bu iş için bir servis aracı edinmelisiniz evlere su servisi yapmak için birde motor almanız yararınıza olacaktır.Eleman ihtiyacınız olacak bir servis ve bir de iş yerinde durması için.
Erikli genel şartlarını yerine getirmeli ve açtığınız dükkanın Erikli standartlarına uygun halde olması gerekir. Başlıca şartlar bu şekilde olup başvuru esnasında daha detaylı bir şekilde sizlere bildirilecektir. Bu iş için yaklaşık 50-100 bin TL kadar bir bütçe ayırmalısınız.

Erikli bayiliği almak kazaçlı mı?

Erikli su bayiliği yapan kişilerden edindiğimiz bilgilere göre bu işi yapanlar net 10-15 Bin TL arasında gelir elde etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Zara Bayiliği Almak İçin Aranan Şartlar başlıklı makalemizde iş fikirleri, Zara Bayiliği Almak ve Zara Bayiliği Almak İçin Aranan Şartlar hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*