English Home Bayilik Şartları

English Home Bayilik Şartları
Evleriniz için doğru tercih olan English Home bir çok kişinin tercih ettiği ve sık sık uğradığı mağazalar arasında gelmektedir.Ben genelde boş kaldığımda uğrarım güzel ve şık tasarımları görmek için bazende indirim olduğunda tadından yenmez 😀

Sizlere bu makalemizde English Home bayilik almak için neler yapmak gerekir ve ne kadar bir bütçeniz olması gerekir bu konulara değineceğiz.Ev tekstili sektöründe bir iş kurmayı düşünüyorsanız zaten tereddüt etmeden dünyaca tanınmış English Home markasını tercih edebilirsiniz. Ülkemizde’de 200’den fazla şubesi bulunan bu dev marka her yıl bayi sayısını artırmaya devam ediyor.

English Home bayiliği nasıl alınır?

English Home bayilik şartları ülkeden ülkeye değişmektedir.Türkiye için gerekli koşullar farklılık gösterebilmektedir. Türkiye genelinde şuan için 160 bayisi bulunan ve yeni bayilik vermeyen English home yurt dışında ise Ukrayna, Bulgaristan, Fas, Azerbaycan, Arnavutluk,Kıbrıs ve Irak’da mağazaları olan geniş bir yelpazeye sahip ev tekstil firmasıdır. English home yurtdışı bayilik almak için English home kurumsal departman ile görüşebilir detaylı bilgi alabilirsiniz,Türkiye için üyelik almaya başlar başlamaz sitemiz üzerinden bilgilendirme yapacağız.
English home müşteri hizmetleri : 0 216 987 39 39

 

Bir önceki yazımız olan Erikli Su Bayilik Şartları başlıklı makalemizde Erikli Su Bayilik Şartlar, Erikli Su Bayilik Şartları ve iş fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*