Burdur, bulunduğu bölgenin en eski yerleşim yerlerinden birisidir. Tarihi neolitik çağa kadar inmektedir. Sessiz sakin, fakat akdeniz kıyısına da oldukça yakın bir bölge. Yaklaşık 100 bin kadar nüfusu bulunan Burdur’da, Sagalassos Antik kenti ve İnsuyu mağarası gibi tarihi yapılar yer alıyor. Burdura giderseniz Salda Gölü ve Burdur Arkeoloji müzesini gezmeyi ihmal etmeyin.

DİKKAT: Ziyaretçilerimizden hiçbir şekilde iletişim bilgisi talep etmemekteyiz. Makalelerimizin altına iletişim bilgilerinizi, telefon numaranızı yazmamanızı önemle rica ederiz. Kötü niyetli insanlarca bu bilgilerin kullanılabileceğini unutmayın. Yazı altlarında yorum alanına yapılan tüm bilgi paylaşımlarından üyelerimiz sorumludur. Sitemiz bu konuda hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. İletişim için sadece e-mail adresinizi yorum alanından göndermeniz yeterlidir.

Yazımızda Burdur’da evlere ek iş veren firmalar ile ilgili bilgileri derleyeceğiz.

Sizlere bu yazımızla Burdur ek iş ilanları hakkında bilgi verip, doğru yönlendirmeye çalışacağız.Ek iş fırsatları ile ilgili firmalarla iletişim sağlamak için yorum alanını kullanmayı unutmayın.

Evden Para Kazanmak

Evden ek iş yaparak para kazanmak oldukça kolay. Bugünün şartları oldukça ağır ve tek kişi çalışarak geçinmek zor. Evde ek iş yaparak para kazanmak için becerilerinizin ne olduğunu belirleyin ve o yönde adım adın. Emekli, ev hanımı ya da öğrenciyseniz, evde belirli bir zamanınızı işe ayırarak ayda 1.000 – 2.000 tl’ye kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

Burdur’da Evden Para Kazanmak

Evden El İşi Yaparak Para Kazanma: En kolay ve rahat yapılabilecek işlerden birisi de tabiki de evden el işi ürünleri yaparak para kazanma’dır. Burdur’da yaşayıp el işlerine karşı yeteneğiniz varsa yapmanız gereken Burdur da dekorasyon, seramik, takı, el işi ürünleri satan yerlere giderek anlaşmak. Bunların dışında günlere giden hanımlar el maharetlerini pazarlayabilir. Bu konuda atik olun ve becerileriniz, el işi ürünlerinizi bu tarz yerlerde sergileyin. İletişim için alttaki yorum alanına yorum bırakabilirsiniz.

Evden Pasta ve Yemek Yaparak Para Kazanma

Diğer bir Burdur ek iş fırsatlarından birisi de evden pasta ve yemek yapımı’dır.  Burdur’da pasta satan yerlere giderek pasta yapımı için anlaşabilirsiniz. Ya da yemek yapan ufak lokanta tarzı yerlerle anlaşırsanız günlük sıcak yemek ya da meze tarzı şeyler hazırlayarak para kazanabilirsiniz.

Evden Dikiş Yaparak Para Kazanma

Çok zorluğu olmayan ve birçok kişinin evden yapabileceği diğer bir evden iş ise dikiş yaparak para kazanmadır. Burdur’da çevreniz varsa dikiş işi yaptığınızı insanlara yayarak evden para kazanabilirsiniz.

Peki diğer evde yapılabilecek işler neler derseniz aşağıdaki listemize göz atabilirsiniz.

Burdur evde yapılabilecek işler

Burdur ya da Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni, Yeşilova ilçelerinde evde yapılacak işler listesi; koltuk yıkama, kına paketleme işi, ev yemekleri, pasta yapımı, dikiş nakış, nikah şekeri hazırlama, mevlit şekeri hazırlama, el işleri, çocuk bakma, internetten makale yazma, evde yaşlı bakımı, süs eşyaları, davetiye katlama, kutu yapma, mandal yapma, kalem yapımı, iplik temizleme, ütü yapma, anahtarlık yapımı, poşet katlama, lavanta keseleme.

Evde yapabileceğiniz ürünler ile ilgili A4 kağıdına yapılan işi yazarak tanıdık dükkanların camlarına asabilir, daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Burdur’da evlere ek iş veren firmalar

En önemli husus evlere iş veren firmaları bulma konusu. Her şey tamam, fakat firmaları nasıl bulacağım? Öncelikle yeteneklerinizi, yapabileceğiniz işleri iyi belirleyin. Kendinizi bilin yani. Çalışacağınız firmanın güvenirliliğine, paranızı ödeyip ödeyemeyeceğine dikkat edin. Güven kaygınız varsa o işe asla girmeyin. Evlere ek iş veren firmaları nasıl bulacağım peki diyorsanız yapmanız gereken çok basit. Bir takım iş ilan sitelerine girerek üyelik açmak ve orada yapabileceğiniz işleri sıralamak.

Ek iş veren firmalar ile iletişim

Burdur veya Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni, Yeşilova ilçelerinde evlere ek iş veren firmalar ile iletişim kurmak için, yazımızın alt kısmında yer alan yorum alanından Burdur ve çevresinde ki ek iş veren firmalara ulaşabilirsiniz.

Firmalara daha hızlı ulaşmak için, alttaki yorum alanından faydalanabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Evde Mandal Yapmak – Evde Mandal İşi Veren Firmalar başlıklı makalemizde evde mandal işi, Evden Para Kazanmak ve eve iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir