Böcek İlaçlama Şirketi Kurmak
Özellikle yaz aylarında çok sık tercih edilen ilaçlama şirketleri karlılık açısından yaz aylarında daha yoğun oluyorlar.

Böcek İlaçlama işi yapmak istiyorsanız öncelikle gerekli izin işlemlerini halletmeniz gerekecek ruhsat aldıktan sonra iş hakkındaki püf noktalara dikkat edin.

Böcek ilaçlama şirketi nasıl kurulur?

1 – Alanınızı belirleyin
Müşterilerinize nasıl bir hizmet sunacaksınız genel böcek ilaçlama mı yoksa daha çok küçük böceklere karşımı önlemler alacaksınız.Özel hizmetleri de işinize dahil edebilirsiniz
örneğin: hamam böceği, arı, örümcek, fare, sıçan ve yılan gibi hayvanların imhası içinde çalışma yapabilirsiniz.

2 – Gerekli ruhsat ve izinleri alın

Her işte olduğu gibi Böcek İlaçlama işinde de gerekli belge ve ruhsatınızı almalısınız.Gerekli belgeleri bağlı bulunduğunuz ilçenin kurumdan öğrenebilirsiniz. Vergi dairesi işlemlerinizi de yine aynı şekilde tamamlamalısınız.

43– Kendinize Home Ofis açın 

Ekonomik olarak size en uygunu home ofisdir dilerseniz bir dükkanda kiralayabilirsiniz. Ekip arkadaşlarınızı doğru seçin ve müşterilere karşı nazik olmalarına dikkat edin.

 

Bir önceki yazımız olan İkinci El Giyim Mağazası Açmak başlıklı makalemizde İkinci El Giyim Mağazası, İkinci El Giyim Mağazası Açmak ve iş hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir