Bayanlara Özel Havuz Açmak

Farklı konu başlıklarında yazmaya devam ediyoruz. Bu haftanın merak edilen konu başlıkları arasında yer alan bayanlara özel havuz açmak konusunun cevaplarını birlikte araştıracağız. Bu konu ne kadar mantıklıdır ve ne yapmak gerekmektedir? Soruları başta olmak üzere pek çok farklı sorunun cevabını birlikte arayacağız. Hazırsanız başlayalım. Tüm soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

Eğer büyük şehirde yaşıyorsanız ve merkezi bir yerde havuz yapmaya müsait bir araziniz varsa bayanlar için kapalı havuz sistemi kurabilirsiniz. Bu sistem şehrinizde var olsa bile ya iyi tanıtımı yapılmamış ya da haftanın belirli günlerine ayrılmış olarak uygulanıyor. İnsanlar buldukları her boş alana alışveriş merkezi, dev binalar, otoparklar yapmışlar. Neden sadece bayanlar için derseniz, ev hanımları ve kapalı bayanların günübirlik gidebileceği (özellikle yaz aylarında) bu tarz işlevi olan yerler çok kısıtlı.

Bayan Havuzu Açmak

Mevcut boş alan yoksa bina üstlerine havuzlar kurulabilir.

Bina altları ve geniş bodrumlara da havuzlar kurulabilir.

Alışveriş merkezlerindeki büyük otoparklar kaldırılıp yer altına bayanlara özel plaj havasında geniş kapalı havuzlar kurulabilir.

Ev hanımlarının ve kapalı hanımların özel bir kesim olduğunu unutmayalım. Havuz sistemleri ve havuz kuran firmalar hakkında Google’dan yeterli ölçüde bilgi alabilirsiniz. Son olarak bu tarz bir yapıdan çok iyi gelirler elde edebilirsiniz. Yalnız bu konu başlığında olduğu gibi pek çok seçenekler de işini severek yapmanın da son derece büyük bir avantajı olduğunu söylemek gerekebilir.

Havuz Açmanın Maliyeti Nedir

Bu konuda detaylı bir araştırma yapmak gerekmektedir. Bazı belediyelerin bu konuda özellikle teşvik edici seçenekler sunduğunu biliyoruz. İşin inşaat maliyetlerini bir kenara bırakacak olursak, temizlik için bir şirketle anlaşmak başta olmak üzere pek çok seçeneğin göz önüne alınması gerekmektedir.

En büyük farkınız ise haftanın belli günlerinde ön plana çıkan seçenekleri bir kenara bırakarak doğrudan hanımlara özel bir seçenek sunduğunuz için hedef kitlenizin daralması gibi bir durum söz konusu olabilir. Gerekli güvenlik önlemleri sağlanırsa herkesin ihtiyacı olan farklı bir seçenek ön plana çıkarılmış olur.

Bir önceki yazımız olan Çocuk Kuaförü Açmak - Çocuk Kuaförü Mantıklı mı başlıklı makalemizde çocuk kuaförü açmak, iş ve iş fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*