Hanımların is hayatında yoğun olarak özellikle de Ankara bayanlara ek iş ilanları yer aldığı bu dönemlerde, üretkenlik artmış ve kadınların istihdamı noktasında da büyük başarılar sağlanmıştır. Ancak malum olarak kadınların doğum, bebek bakımı durumlarından dolayı iş hayatlarına ara vermeleri gerekebilir. Bu hususta aniden iş hayatından aniden ev haline geçen hanımların karamsarlığa düştüğü ve hayattan zevk alamadıkları görülebilmektedir. Bu durumda harekete geçmenin tam zamanı. Çünkü evde olan hanımların artık üzülmesine gerek yoktur.

ev-hanimlarina-evde

Aile bütçesine katkıda bulunabileceğiniz birçok iş alanı mevcut olup, kendinize göre olanını seçerek gerekli çalışmalara başlayabilirsiniz. Ankara’da ek iş ilanlarına bakarak, firmalara başvuru yapıp ek gelir kazanma şansınızı deneyebilirsiniz. Biri olmazsa diğeri mutlaka olacaktır. Kendinizi geliştirmek istediğiniz her alanla ilgili tasarımlar yaparak ve bunları pazarlayarak Ankara’da ek kazanç sağlamanız mümkün. Cep telefonları için uygulamalar geliştirebilir, çok önemli gelir elde edebilirsiniz. Teknolojinin son derece önem taşıdığı şu dönemde, cep telefonlarındaki uygulamalar oldukça değer kazanmıştır. Belli konularla ilgili makaleler yazarak para kazanabilirsiniz. Anket doldurarak, tez yazarak da para kazanmanız mümkündür. Ankara’da evde Zımba montajı yaparak, fiyonk paketleyerek, düğme paketleyerek, Naftalin keseleyerek birçok alanda gelir elde etmeniz mümkün olacaktır. Yaptığınız işi seri ve temiz yapmanız, siparişlerinizin devamı için son derece önemlidir. Yapacağınız işlerde öncelikle kendinize saygınız olmalı ve işimi en doğru şekilde yapmalıyım diye düşünmelisiniz. Kişi, hem kazanç sağlamalı yaptığı işten hem de düzgün olarak yaptığı teslimattan mutluluk duymalıdır. Ankara’da yapacağınız başka bir iş imkânı ise, evde boncuk paketleme işidir. Firmalar karışık renklerdeki boncukları size paketleri ile yollar ve boncukları kendi renklerine göre paketlemenizi ister. 50’şer şekilde sayarak boncukları paketleyebilirsiniz.

Ankara’da yapacağınız ek iş ilanlarından bir tanesi de kalem montaj işidir. Dağınık halde firma tarafından size gönderilen kalem parçalarını birleştirerek, montajı tamamlayıp siparişimizi teslim edebiliriz. Bunların yanında, maket bıçağı paketleme işi de önemli bir ek gelir kapısıdır. Firmalar, özellikle bu paketlemeyi insan gücü ile yapmak istemektedirler. Çünkü maket bıçağı ucu, kesici özelliğe sahip olduğu için firmalar bu konuyla ilgili sıkıntı yaşayabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan 2018 yeni evde ek iş ilanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 thoughts on “Ankara bayanlara ek iş ilanları”

  1. Ankara Altındağda her türlü paketleme isi yapılır elimiz hızlı arkadaşlarla hep beraber yapmak istiyoruz Ulaşırsanız seviniriz

  2. Ankara Altındağda her türlü paketleme isi yapılır elimiz hızlı arkadaşlarla hep beraber yapmak istiyoruz Ulaşırsanız seviniriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir