2018 Ankara evde ek iş ilanları

Türkiye’de artık özellikle de Ankara‘da hemen her yerinde, insanlar nasıl evde ek iş yaparım ya da iş fikirleri olarak neler yapabilirim şeklinde araştırmalarda bulunuyorlar. Gerek öğrenciler gerekse ev hanımları bu araştırmada ağırlık kazanıyor.

Gelişen teknoloji ile birlikte, internet üzerinden yapılan işler oldukça fazlalaştı. Ancak herkesin teknoloji ile arası iyi olmayabiliyor. Bu hususta insanlar farkı firmalar araştırarak farklı islere yönelmenin peşine düşüyor. İşte bu ek iş arayışının yoğun olarak yaşandığı şehirlerden birisi de Ankara. Burada gerek öğrenciler gerekse hanımlar boş durmak istemiyor ve çeşitli ek iş arayışına giriyorlar. Bu hususta hanımlara ve ek iş yapmak isteyen herkese önerebileceğimiz birçok iş alanı vardır. Bunlardan biri, Ankara’da rahatlıkla yapacağınız ek iş olan kına çerezi paketleme işidir. Düğün hazırlık evresi olan ve genç kızların vazgeçilmez anı olan kına gecelerinde dağıtılacak çerezler, paketlenerek gerekli yerlere gönderilir.

2018 Ankara evde ek iş ilanları

2018 Ankara evde ek iş ilanları

Sizde 2018 de Ankara’da kına paketleme işi ile ek gelir elde edebilirsiniz. Yine, özellikle hanımları ilgilendiren ek işler arasında yeni trendlerden olan takma tırnak paketleme işi vardır. Gerek kuaförlerin siparişlerini artırdığı, gerekse hanımların vazgeçilmezleri arasında yer alan takma tırnak paketleme işi ile de 2018 de Ankara’da ek gelir elde edebilirsiniz. Belli bir eğitiminiz yoksa hiç üzülmeyin. Bu ek işler için biraz el becerisi ve el çabukluğu yeterli olacaktır. Yine Ankara da bulunanların Ispartalı firmalarla irtibata geçerek evde gülkurusu paketleme işini de yaparak ek kazanç sağlamaları mümkün olacaktır.

Evinizde boncuk paketleme işi yaparak, kutu katlama işi yaparak, tekstil firmaları ile parça başı iş üzerine çalışarak para kazanabilirsiniz. Zamanınızı değerlendirerek bir kazanım sağlamak sizin de hakkınız. Anlattığımız birçok iş alanını araştırarak, size en uygun olanını seçerek hemen siparişlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Bunların yanında hediyelik eşya işi yaparak da Ankara da ek gelir elde etmeniz mümkün. Davetiye katlama işi yaparak, tesbih boncukları dizerek de el becerinizi geliştirebilir, kendinize ek iş kapısı oluşturabilirsiniz.

Evde küpe işi, etiketleme işi, kalem montajı işi, sabun paketleme işi, nikâh paketleme işi yapılarak da Ankara da ek kazanç sağlamak mümkün olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kendi Arabanızla Ek iş Yapın başlıklı makalemizde Kendi Arabanızla Ek iş, Kendi Arabanızla Ek iş Yapın ve şoför ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

2 thoughts on “2018 Ankara evde ek iş ilanları ve iş fikirleri”

  1. Evde paketleme isini bizde yapmak istiyoruz her üründen paketleme yapabiliriz acil ise ihtiyacımız var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir