Dünya genelinde bayanların iç giyim alanda en çok dikkat ettiği çeşitlerin başında gecelik modelleri yer almaktadır. Bir bayanın güzelliğini ön plana çıkarmakta olan gecelik modelleri, her sene olduğu gibi 2016 yılında da birbirinden harika renk, desen ve modelleri ile bayanların karşısına çıkmaktadır. Dünyaca ünlü markaların bu gecelik modelleri alanında olukça iddialı modelleri sergileyerek muhteşem görünümlere sahip modelleri bayanların beğenisine sunmaktadır. Birçok bayan tarafından özenle seçilmekte olan gecelik modelleri, özellikle’de yeni evlenecek kişiler tarafından çeyizlerine koyulmak üzere seçilen geceliklerdir. Bu alanda ülkemizde de son zamanlarda en çok tercih edilen marka halini almış le jardin gecelik modelleri gerek tasarım gerek ürün kaliteliği ile satın alınmaktadır.

Bayanlar çok hassas davrandıkları gecelik modelleri birçok sayıda desen, renk ve modelleri sayesinde herkesin tarzına ve rahatlığına göre modeller bulunmaktadır. Özel gecelerin en etkili silahı olan gecelik modelleri bayanların daha şık ve harika bir görünüme sahip olmalarını sağlamaktadır. Bu modeller arasında bulunan fantezi, sade, takım ve ipek saten gecelik modellerinin yanı sıra birçok modelin bulunduğu bu iç giyim kategorisi bayanların sıkça rağbet gösterdiği alandır. Günümüzde birçok mağazalarda bulunan gecelik modelleri, ayrıca binlerce modeli ile internet üzerinden de kişilerin online olarak alışverişini yapabilecekleri bir envanterdir. Gecelik modelinizi seçerken ten ve saç renginize uyumlu bir halde seçmeniz daha uygun olacaktır.

ÖZEL GÜNLER İÇİN HANGİ SAÇ RENGİNE HANGİ GECELİK MODELİ TERCİH EDİLMELİ?

Gündüz giyeceğiniz kıyafetin saç renginize uyumlu olmasına dikkat ettiğinizi ele alırsak, bu durum geceleri de iç giysilerinize yansımaktadır. Özellikle’de evli biriyseniz özel gecelerinizde tercih edeceğiniz gecelik modellerini saç ve ten renginize göre seçmeniz sizi daha çekici kılacaktır. Örnek olarak bir saç renginden yola çıkarsak eğer, son yıllarda birçok bayanın saçında gördüğümüz nar çiçeği rengine uygun bir gecelik olarak mor veya açık kırmızı renklerinde bir gecelik modeli daha uyumlu olacaktır. Eğer nar çiçeği saç boyası ile boyalı bir saç rengine sahipseniz, mutlaka bu konuda daha detaylı olmanız gerekmektedir. Bu harika tonlara sahip gecelik modellerinde seçici olmanız size artı olarak geri dönecektir.

Bir önceki yazımız olan 2016 Bay ve Bayan Pijama Takımları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir