Oksijen Bar Bayilik

Bayilik & Franchising

"Oksijen Bar Bayilik" yazısı 30 Nisan 2014 tarihinde admin tarafından yazıldı.

2

Türkiye’de başta büyük şehirler olmak üzere, bölge bayiliği ve yetkili satıcılık statülerinde bir yapılanmaya giden Oxymate Markalı Oksijen Barlar, eğlence ve sağlıklı yaşam konseptini bir arada sunuyor.

Türkiye’de yeni tanınmaya başlanılan, ancak yakın gelecekte her köşe başında bulunacak, ileri teknoloji ile üretilen, tamamen Türk Malı bir teknoloji harikasıdır.

Hedef kitlesi, spor salonları, VIP SPA ve benzeri işletmeler, cafeler, sinemalar, oteller ve daha bir sürü ortak yaşam alanıdır. %95 saflıktaki oksijenin, çeşitli aromalar eşliğinde 10-15 dakikalık seanslar halinde solunmasına “Aromalı Oksijen Terapi Keyfi” olarak adlandırılıyor.

Siz de bu keyfin bayiliğini almak istiyorsanız, Oksijenli bakım ünitesi, hedef kitlesi kuaförler, güzellik salonları ve bakım ile ilgili tüm işletmeler olmakla birlikte, bakım ünitelerimizde de aromalı oksijen terapi yapılabilmektedir.

Oxymate Bayilik

Yetkili : Onur KOZLUCA
Tel : 0533 397 47 28 – 0533 370 85 68

Bir önceki yazımız olan Kadınlara Özel Spor Merkezi Açmak başlıklı makalemizde iş, iş fikirleri ve kadin spor merkezi açmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiket: , , ,


Oksijen Bar Bayilik Yorumları

  1. hasan saglıklı

    boyle sağlığa faydalı iş fikirleri malesef bizim ülkemizde rağbet görmüyor. ama gidin kaaveler, nargileciler full dolu, dumanaltı tum genci yaslısı. Bu tür sağlıklı ürünler için en az 10-20 yıl gerek kafa olarak milyonlarca kilometre uzağız bu sektörlere.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Geri dön ↑