Evde Sabun Yaparak Para Kazanmak

Girişimcilik

"Evde Sabun Yaparak Para Kazanmak" yazısı 10 Haziran 2015 tarihinde ayse tarafından yazıldı.

1

Evde Sabun Yaparak Para Kazanmak
Evde Sabun Yapımı Ev hanımları veya ek iş ihtiyacı olan bayanlar bugünlerde trend bir iş olan evde sabun yapıp satarak para kazanabilirsiniz. El yapımı sabun yapmak eğlenceli bir uğraştır. Getirisi bir hayli yüksekte olabilir ve ek gelir amaçlı değilde kendi uğraştığınız iş haline gelme ihtimalini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Gündelik hayatta sabun satılır ama el yapımı sabun ise daha çok satılır. Ev yapımı sabunlarınızı yaparken, bir kalıp sabunu 5 ile 8 TL arasında mal etseniz yine de kar elde etmiş olursunuz.

Banyo ürünlerinin de içinde bulunduğu bir sabun sepeti hazırlayıp satışa sunabilirsiniz. Bu sepetIer size sadece birkaç TL’ye mal olabilir fakat ne kadar şık bir sepet hazırladığınıza bağlı olarak onları birkaç katına satmayı düsünebilirsiniz.Bu aralar moda olan sosyal ağlardaki iş alanlarından birini sizde oluşturabilirsiniz. Ürünlerinizi sergilemek için bir web sitesi kurup ücretsiz paypal iş hesabı oluşturun ve kredi kartıyla da satış yapmayı kabul ederek daha fazla para kazanabilirsiniz. Buna sadece sosyal ağ üzerinden yapabileceğiniz bir iş olarak bakmayın yarın küçük bir dükkan ile de başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Girişimci Olmak İsteyenlere Örnek İş Fikirleri başlıklı makalemizde Girisimci olmak isteyenlere örnek is fikirleri, Girisimci olmak isteyenlere örnek işler ve iş fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiket: , , ,


Evde Sabun Yaparak Para Kazanmak Yorumları

  1. Emine

    Daha önce sabun işi deil ama çanta şeker ayakkabı el işi düğme işine girmiş bulunmaktayız yani elimiz alışkın istanbul \ Sultangazi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Geri dön ↑